inspiracjeRekrutacja do projektu INSPIRACJE

Zapraszamy mieszkańców i mieszkanki  Wrocławia w wieku 50+ do udziału w bezpłatnych, cyklicznych zajęciach:

1. “WYRAŹ TO” – warsztaty kreatywnego pisania, literackich inspiracji, tworzenia i prowadzenia bloga.

Cykl obejmuje 6, 3-godzinnych warsztatów.

Prowadzący: Robert Rient – pisarz i dziennikarz. Współpracuje z redakcjami „Sensu”, „Zwierciadła” i „Przekroju”. Publikował w magazynach „Duży Format”, „Focus”, „Sekrety Nauki”, „Traveler – National Geographic”, „Wprost” „Wysokie Obcasy”. Autor powieści „Chodziło o miłość”, „Duchy Jeremiego” nominowanej do Nagrody Literackiej Nike, reportażu „Świadek” przetłumaczonego na język angielski i książki podróżniczej „Przebłysk”. Pracował jako trener umiejętności psychospołecznych, redaktor naczelny portalu informacyjnego osób niepełnosprawnych i prezenter radiowy.

2. ”ŻYCIOWY BALANS” – warsztaty rozwoju psychospołecznego z zakresu komunikacji, radzenie sobie z napięciem i stresem, kreatywności, umiejętności dbania o siebie, umiejętności interpersonalnych i autoprezentacji.

Cykl obejmuje 7,  3-godzinnych warsztatów.

Prowadząca: Ewelina Seklecka edukatorka z 14-letnim stażem, działaczka społeczna. Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkołę Treningu Grupowego w Training & Consulting oraz Kurs Analizy Transakcyjnej, I, II i III stopnia w Ośrodku Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION oraz Podyplomowe Gender Studies Polskiej Akademii Nauk.

Wszystkie warsztaty będą się odbywały  we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul.  Legnickiej 65, w dniach tygodnia.Pierwsza edycja warsztatów rozpocznie się w ostatnim tygodniu maja.

Aby zgłosić się do udziału prosimy o wypełnienie

formularza zgłoszeniowego

i przesłanie go na adres: ewelinaseklecka@punktwidzenia.org.pl

W razie pytań prosimy o kontakt: 797-405-064

Projekt Inspiracje jest finansowany ze środków Gminy Wrocław